Centrum Handlowe Victory to rozbudowany obiekt komercyjny zlokalizowany przy ulicy Raciborskiego, która stanowi główny ciąg komunikacyjny na trasie Pruszcz  Gdański – Obwodnica Trójmiasta. Powierzchnia handlowa to łącznie 4000 m2. Obiekt jest dwupoziomowy z możliwością wynajęcia powierzchni o dowolnym metrażu. Lokale będą wydzielane zgodnie z potrzebą, istnieje także możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni i przystosowania lokalu do prowadzenia konkretnej działalności. Do dyspozycji będą wykwalifikowane ekipy remontowo-budowlane.

Centrum handlowe będzie stanowiło serce zakupowe Pruszcza Gdańskiego. Do najliczniejszych należeć będą sklepy odzieżowe, planowane jest także otwarcie supermarketu, punktu gastronomicznego oraz innych gałęzi handlu i usług, które zapewnią mieszkańcom miasta możliwość zaspokojenia wielu potrzeb w jednym miejscu. Do dyspozycji klientów  oddamy 105 miejsc parkingowych. Dostęp do centrum handloweogo przewidziany jest z dwóch stron – z głównej ulicy oraz od strony osiedli mieszkaniowych.

Zapewnimy szeroką ofertę produktów i usług w rozwijającej się handlowo i mieszkaniowo części miasta. Dogodna komunikacja i pobliska infrastruktura pozwolą klientom na zaoszczędzenie czasu. Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego i okolicznych miejscowości nie będą zmuszeni do dalszych wyjazdów w celach handlowych, a dziesiątki mieszkańców Trójmiasta pracujących w okolicach Pruszcza Gdańskiego i pokonujących tę  trasę każdego dnia, zyskają możliwość robienia zakupów „po drodze”. Jest to także  alternatywa dla nielubiących zgiełku dużego miasta i stania w korkach.

Lokalizacja

Działka, na której budowany jest centrum handlowe znajduje się przy ulicy Raciborskiego z dogodnym dojazdem z Pruszcza Gdańskiego, Gdańska, Obwodnicy Trójmiasta. W pobliżu znajdują się inne obiekty handlowe: hipermarket Tesco, market budowlany NOMI, dyskont Biedronka i inne – jest to lokalny obszar sprzedaży detalicznej, choć o innym charakterze. Obecnie po zachodniej stronie miasta nie istnieją żadne konkurencyjne przedsięwzięcia z ofertą podobną do planowanego  centrum handlowego Victory. Aktualna oferta FMCG w bezpośrednim sąsiedztwie uznawana jest za generator ruchu w naszej inwestycji.

Lokalizacja obiektu pozwala na łatwe dotarcie do niego pieszo, komunikacją miejską oraz własnym środkiem transportu. Dostępność dla klientów przyjeżdżających samochodem jest obecnie możliwa dwiema drogami dojazdowymi, bezpośredni dostęp – z drogi głównej (ulicy Raciborskiego). Dostępność dla pieszych jest nieograniczona. Ulica Raciborskiego charakteryzuje się dużym ruchem, szczególnie w godzinach szczytu. Działka znajduje się ok.500 metrów od drogi krajowej nr 91, która zapewnia bezpośrednie połączenie z Gdańskiem. Transport publiczny w okolicy naszej inwestycji odbywa się za pośrednictwem trzech linii autobusowych z przystankami w bezpośrednim otoczeniu obiektu. Częstotliwość kursowania autobusów jest stosunkowo duża, szczególnie w dni powszednie.