Lokalizacja
Wybieramy miejsca inwestycyjne z rozbudowaną infrastrukturą oraz rozwiniętą komunikacją
Jakość
Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego pilnujemy jakości usług wykonywanych na nasze zlecenie
Doświadczenie
Z każdym kolejnym budynkiem przybywa nam wiedzy, satysfakcji i motywacji do kolejnych działań
Ehouses to deweloper działający na lokalnym rynku od 2006 roku. W toku rozwoju firmy przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie budownictwa i sprzedaży obiektów mieszkalnych oraz usługowych. Nasze realizacje charakteryzują się wysoką jakością wykonania i przemyślaną funkcjonalnością. W zależności od wymagań inwestorów budynki wykonywane są w zróżnicowanym standardzie wykończenia.
Działamy na terenie Pruszcza Gdańskiego, gdzie budownictwo mieszkaniowe cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem. Przystępność cen idzie tu w parze z dostępnością potrzebnej infrastruktury oraz bezpieczeństwem i spokojem. Bliskość Trójmiasta jest ogromnym atutem naszych inwestycji, ale osoby, które nie lubią miejskiego chaosu znajdą na miejscu wszystko, czego potrzebują. Dotychczas oddane do użytkowania budynki mieszkalne bardzo szybko znalazły uznanie wśród poszukujących lokalu zarówno w celach inwestycyjnych, jak i mieszkaniowych. W naszej ofercie znaleźć można wolnostojące domy jednorodzinne oraz budynki wielorodzinne wraz z zagospodarowaniem przynależnego terenu.
Rozwój budownictwa mieszkaniowego pozwala nam także na ekspansję działalności w kierunku inwestycji usługowych. Lokalizacje wybieramy pod kątem obecnego lub planowanego przyrostu liczby mieszkańców na danym terenie. Oferujemy lokale o różnej wielkości wraz z przystosowaniem do prowadzenia określonej działalności.
W skład naszego zespołu wchodzi doświadczona kadra inżynierska, wyspecjalizowani robotnicy, a także doradcy w zakresie aranżacji i komercjalizacji. Nie jesteśmy wielką korporacją, więc możemy pozwolić sobie na indywidualne podejście do każdego klienta – to nas wyróżnia. Zależy nam na tym, aby użytkownicy realizowanych przez Ehouses inwestycji znaleźli w nich swoje miejsce na ziemi…