Finansowanie

Harmonogram wpłat:

20% w terminie do 30 dni od podpisania umowy
3 x 25% – w trakcie realizacji
5% – w dniu odbioru mieszkania także wg indywidualnego harmonogramu ustalonego z klientem

Oferta kredytowa

Nasi doradcy przygotują dla Państwa kompletną ofertę kredytową, dostosowaną do potrzeb i możliwości, w oparciu o ofertę wielu banków ale również do Państwa dyspozycji podajemy bezpośrednio kontakt do pracowników banków, którzy w sposób bardzo rzetelny i fachowy udzielą Państwu szczegółowych odpowiedzi na każde pytanie związane z udzieleniem kredytu na zakup wymarzonego lokum.

Nasza firma działa na rynku trójmiejskim od 8 lat. Zebrane doświadczenie
wykorzystujemy w przygotowywaniu najwłaściwszych rozwiązań kredytowych dla
naszych Klientów.

Naszym zadaniem jest analiza sytuacji i potrzeb klienta i pomoc w wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Uważamy, że wybór odpowiedniego kredytu jest tak samo ważny jak wybór właściwego dla siebie mieszkania.

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na wiele lat dlatego musi on być jak najtańszy abyśmy mogli cieszyć się ze swojego mieszkania bez odczuwania zbytniego ciężaru związanego z ratami kredytu.

Nasi doradcy przygotują dla Państwa kompletną ofertę kredytową 10 letnie doświadczenie wykorzystujemy w przygotowywaniu najwłaściwszych rozwiązań kredytowych dla naszych Klientów.Przygotujemy profesjonalną propozycję kredytową, dostosowaną do Państwa potrzeb i możliwości, w oparciu o ofertę wielu banków. W sposób rzetelny i fachowy udzielimy szczegółowych odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania . Z należytą starannością nasz specjalista nadzorować będzie proces analizy kredytowej tak ,aby decyzja kredytowa nie była inna jak „Pozytywna”.

Za to wszystkie czynności nie pobierzemy żadnych opłat.

Zapraszam do współpracy.

Monika Andrysiak 513059136
Małgorzat Rutkowska 662133672

logo