WILLA EHOUSES

Nasza inwestycja zakończona sukcesem sprzedażowym.
W pierwszej fazie rozwoju firma wykonała na zlecenie inwestorów 4 realizacje developerskie.

Od 2011r dzięki dużemu kapitałowi jako firma developerska w krótkim czasie zrealizowała osiedle mieszkaniowe pod nazwą Wschodnia Ostoja i bardzo szybko sprzedała wszystkie mieszkania i skomercjalizowała lokale.

Od początku działalności ukierunkowujemy się na wykonywanie inwestycji mieszkaniowych oraz powierzchni komercyjnych. Ehouses.pl specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym – jednorodzinnym i wielorodzinnym, a także komercyjnym, zarówno w segmencie standardowym, jak i o podwyższonym standardzie.

INWESTYCJA

Willa Ehouses to inwestycja zaplanowana z myślą o klientach ceniących sobie małe wspólnoty dobrze skomunikowane w centrum miasta. Na czterech poziomach budynku znajdą się mieszkania oraz garaże. W pół podziemiu znajdują się garaże. Na parterze, I piętrze, II piętrze znajdują się mieszkania o powierzchni od 55 do 70 m² do których będą przynależeć balkony o powierzchni 10m².

LOKALIZACJA

Obiekt mieszkaniowy Villa Ehouses zlokalizowana jest na ulicy Piastowskiej wjazd od strony ul. Obrońców Westerplatte w Pruszczu Gdańskim. Otoczenie Villi to niskie budownictwo mieszkaniowe w dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej części miasta. Sąsiedztwo obiektów jednorodzinnych i szeregowych czyni projekt naszej inwestycji dobrze wpasowującym się w obszar budowanego budynku.
W pobliżu działki przeznaczonej pod budowę Villi Ehouses znajduje się niezbędna infrastruktura, a teren jest racjonalnie zagospodarowany. Dobra komunikacja, bliskość szkoły i dobra infrastruktura to elementy, dzięki którym jest to miejsce idealne dla osób aktywnych i rodzin z dziećmi. W bezpośredniej bliskości osiedla znajdują się dyskonty i stacja PKP. Ważnym elementem lokalizacji jest bardzo dobry dojazd do Traktu św. Wojciecha, a tym samym do Gdańska jak obwodnicy trójmiasta.
Pruszcz Gdański to miasto należące do aglomeracji trójmiejskiej. Mieszkanie w Villi Ehouses polecamy zarówno osobom, które na co dzień spędzają czas w Pruszczu, jak i tym, którzy pracują w Gdańsku czy okolicach. Lokale charakteryzują się ceną niższą niż w Trójmieście, a rozwinięta komunikacja pozwala na codzienne dojazdy.